7 Gün / 24 Saat
Dilediğiniz zaman
dilediğiniz yerden bize ulaşın

Kolay Yönetim Paneli

Kolay yönetim paneli ile her şeyi bir panele topladık. Tüm işlemlerinizi, gönderimlerinizi, raporlarınızı tekbir panelden kolayca yapın.

Cepten Gönderim

İos ve Android uygulamamızı cep telefonunuza indirin. Yaptığınız özel gruplara ve listelerinize hızlı ve kolay toplu sms gönderin.

Excell'den Gönderim

Bilgisayarınızda excell de yaptığınız telefon numaralarını ve gruplarınızı sisteme aktarın kolayca binlerce kişiye tek tıkla sms gönderin.

Gönderim Raporu

Gönderdiğiniz tüm toplu sms’lerin raporunu alın. Kimlere sms ulaştı, hangi numaralara ulaşmadı veya kullanımda değil raporunu alın.

ŞAHİN HABERLEŞME TOPLU SMS

İster Cepten, İster Bilgisayardan
hızlı ve kolay sms gönderin

Şahin Haberleşme olarak geliştirdiğimiz özel yazılımlarla yer, zaman ve mekan bağımsız olarak istediğiniz yerden ister cep telefonunundan isterseniz bilgisayarınızdan Toplu SMS gönderebilirsiniz. İphone, Android ve Windows uygulamalarımızı aşağıdaki linklerden indirip yükleyebilirsiniz.

 
 

ŞAHİN HABERLEŞME TOPLU SMS HİZMETLERİ

TOPLU
SMS

Üyelerinize, müşterilerinize, öğrencilerinize veya hedef kitlenize isterseniz kendi başlığınız ile isterseniz de size özel Şahin Haberleşme abone numaranız ile toplu veya tek tek SMS gönderme servisidir.

SESLİ MESAJ
Çalışanlarınız ve müşterilerinizle daha etkin bir iletişime geçmek istiyorsanız, Sesli Mesaj Servisi'ni kullanabilirsiniz. İstediğiniz kişilerin telefonlarına sesli mesaj bırakabilir, anket sorularını dinleterek görüşlerini alabilirsiniz.

APİ
DESTEĞİ

Kendi yazılımlarınıza uyarlayabileceğiniz api bilgilerimizi görmek için buradan ulaşabilirsiniz
 
Api Desteği

Referanslarımız